logo

Novinky

Kontaktuj nás

zdieľať

Výhody TPO nepremokavá membrána z Shendun

Nov 09, 2017

Aké sú výhody nepremokavé valcovania materiálu TPO?Nižšie sú uvedené niektoré veci o vodeodolný valcovanie materiálov TPO:


Vlastnosti EPDM a PVC sú integrované s TPO hydroizolačná cievka, ktorá má odolnosť bývalých, nízky stupeň mäkkosť a zvariteľnosť posledne. Na rozdiel od tradičných plastov, tento materiál ukazuje vysokú elasticitu pri izbovej teplote a môže byť v tvare plastov pri vysokých teplotách.


TPO vodotesný materiál má dobré obrábací výkon a mechanické vlastnosti, a vysokú pevnosť zváranie objekt. Po pridaní vrstva polyesterovej tkaniny medzi dvoma vrstvami TPO materiálov, môže zlepšiť jeho fyzikálne vlastnosti, zlepšiť jeho silu zlomenina, odolnosť proti únave a odolnosť proti prerazeniu.


V praxi, TPO hydroizolácie má anti-aging, vysokú pevnosť, ťažnosť, navlhčenej strešnej konštrukcie, úniku bez komplexnej charakteristiky ako ochrannú vrstvu, výstavba je pohodlné, žiadne znečistenie, je veľmi vhodný pre svetlo úsporné strešné Vodotesné vrstvy.


TPO nepremokavé koľajových produkty sú rozdelené podľa účelu


1. posilnená TPO vodotesné valcovania materiálu (H): termoplastického polyolefínu vodotesný materiál posilnené polyesterovej tkaniny v strede cievky.

2. Backliner TPO vodotesný materiál (L): termoplastické polyolefíny vodotesné valcovania materiálu s polyesterovej netkanej textílie pod povrchom cievky.

3. homogénne TPO vodotesné valcovania materiálu (P): žiadne vnútorné hranice, posilnenie materiál alebo backlined thermal umelej polyolefíny vodotesné valcovania materiálu.


Zhrnutie, TPO nepremokavé koľajových materiály majú niektoré dôležité výhody, výrobného procesu a využitie a privítať používateľov konzultovať!


Súvisiace novinky
Náš produkt
Vodotesnej membrány
Hydroizolácie zariadenia
Hydroizolácie živice
Informačné centrum
Naša história
Náš certifikát
Naše služby
Kontaktné informácie

Č.32 Siyuan Road High Tech Industrial Development Zone, Shandong Qingdao

Tel: +86-532-66723995

waterproof2017@126.com

Copyright © Qingdao Shendun Waterproof Technology Co Ltd Všetky práva vyhradené.