logo

Novinky

Kontaktuj nás

zdieľať

Ako si vybrať vodotesná membrána

Oct 24, 2017

Ak ste vývojár, či vlastnosť sa vyskytla z dôvodu úniku prenajímateľ sťažností? Ak ste vlastníkom, či to bolo top WC kape a trápi? Tieto javy nie sú normálne, ale pretože je to príliš spoločného považovať za štandardnú. Vývojári nestratili dôveru vo vode, ľudia netečú domu pozdraviť tých šťastných, v prípade situácie, naozaj robiť ľuďom len bezmocný.


Problém je naozaj tak ťažké vyriešiť? Novinári s otázkami na návštevu niekoľkých významných značiek hydroizolácie obchodné odborníkov, bol veľmi pevná odpoveď: "Samozrejme že nie!" Vodotesné inžinierstvo je dôležitou súčasťou dizajnu, ale tím kvality vody a nedostatok odborných znalostí, Resulting v nerozumné design, budovanie veľkoplošné úniku je jedným z hlavných dôvodov.


Preto odborníci naznačujú, že rozumné návrhu hydroizolácie, dva pre výber vhodných hydroizolačná membrána. Avšak, existuje mnoho odrôd nepremokavé materiály, rôzne tvary, rôzne výkon cenovej úrovne nerovnosti, rôzne stavebné metódy, preto vybrané vodotesný materiál musí spĺňať technické požiadavky.


Po prvé, podľa klimatických podmienok výberu materiálu. Real estate development je veľmi silný, ale v posledných rokoch veľa známych s nehnuteľnosťami v severnej často do Severnej, Južnej skúsenosti hydroizolácie na sever, bude nevyhnutne aklimatizoval. Juh je daždivé, nepremokavé výber materiálu vodotesné hydroizolačné membrány, ako sú sklenené vlákno pneumatiky, polyesterové pneumatiky modifikované asfaltové membrány alebo vodeodolným lepidlo lepidlo polymér membrány. Pri severnej chladu, najmä v zasnežených oblastiach, niektoré nepremokavé membránové nemôže vydržať nízkoteplotné mráz zvracať kontrakcie cyklu zmeny, predčasné starnutie zlomeniny. Preto by mali používať tieto oblastiSBS je asfaltové membrányalebo zvárané kĺbu membrány polymér, ak pou itie netolerantné nízkoteplotné vodotesný materiál, mali obrátenej strechy.


Po druhé, rôzne časti budovy, požiadavky nepremokavého materiálu nie je to isté, ale aj podľa miestnych podmienok, vďaka materiálu. V budove, streche, stene, podzemné stavby a toaletné vody môže byť opísaný ako esenciálne.


Súvisiace novinky
Náš produkt
Vodotesnej membrány
Hydroizolácie zariadenia
Hydroizolácie živice
Informačné centrum
Naša história
Náš certifikát
Naše služby
Kontaktné informácie

Č.32 Siyuan Road High Tech Industrial Development Zone, Shandong Qingdao

Tel: +86-532-66723995

waterproof2017@126.com

Copyright © Qingdao Shendun Waterproof Technology Co Ltd Všetky práva vyhradené.