logo

Novinky

Kontaktuj nás

zdieľať

Shendun HDPE Metóda konštrukcie (1) --- Metóda suchého pokládky

Nov 16, 2017

1. Konštrukčný proces :

 

Primárne čistenie - - - čistenie primárneho ošetrenia - - - spracovanie vystuženého uzla - - - stanovenie základnej línie - - - - konštrukcia samolepiaceho nepremokavého valcovaného materiálu - - - tesnenie uzla - - -

 

2. Základné požiadavky :

 

Korene trávy spĺňajú nasledujúce podmienky a boli prenesené na pracovnú plochu

1) základná údržba v predpísanom veku,

2) povrch podkladu je plochý a suchý a bol vyčistený

3) rohy Yin a Yang sú zaoblené

 

3. Stavebná metóda :

 

1) po vyčistení trávnych koreňov naneste samolepiace vodotesné valcované materiály na základňu koreňového ošetrenia trávy a položte ich na dotyk, nie na lepkavé nohy;

2) časti uzlov musia byť nepriepustné a vylepšené podľa špecifikácií alebo konštrukčných požiadaviek;

3) usporiadanie postupnosti a smeru umiestnenia podľa aktuálnej situácie miesta, aby linka mohla byť prehrávaná na základnej úrovni tak, aby prvý valec mohol byť presne umiestnený;

4) bude zväzok zvitku v tvare kvázi vztiahnuté rovno na základni, z jedného konca bude izolovaný od podkladového papiera, dvaja ľudia držia prvý odhalí izoláciu papiera (alebo zhora nadol), aby sa stiahli späť, pomaly ťahať všetky dlhá izolácia papiera súčasne odstráni časť izolácie papierovej pasty na základni. Pri ťahaní kotúča by ste mali vždy venovať pozornosť zarovnaniu so základnou čiarou, rýchlosť by nemala byť príliš rýchla, aby odchýlka je ťažké opraviť. Keď je cievka vložená, netrežte sa pevne. Po vložení pásky sa gumový valec (alebo škrabka) používa na tlačenie dopredu, na vysunutie vzduchu a na to, aby sa prilepil na základňu ,

5) kruh, keď je obchod prilepený pod cievkou, bude umiestnený v spodnej vrstve prekrýva časť transparentné izolačné membránové výťahy, pri hornej cievke pasty na spodnej cievke, šírka pása cievky nie je menej ako 60 mm.

6) relatívne slabá poloha (tj poloha hlavy cievky a rôzne časti rezu cievky atď.) By mala byť zapečatená špeciálnou tesniacou pastou.

 

4. Konštrukčné hľadiská :

 

1) kvalita základnej kvality má priamy vplyv na kvalitu pokládky nepriepustnej vrstvy. Podklad musí byť pevný, plochý, čistý a suchý. Uhol yin-yang je vytvorený v priamom oblúku.

2) pred konštrukciou vodotesnej vrstvy musí byť inštalácia steny alebo perforovanej rúry a vložených častí upevnená tak, aby nedošlo k poškodeniu nepriepustnej vrstvy v dôsledku vŕtania otvorov vo vodotesnej vrstve.

3) aplikujte tvrdú a tenkú, rovnomernú hrúbku, bez úniku, bez akumulácie. Spracovateľ musí byť pripravený položiť papier po vysušení, inak bude potrebné prach pretrieť.

4) všetky spoje medzi dvoma susednými listami rovnakej vrstvy a dve vrstvy valcovaných materiálov by mali byť rozložené o jednu tretinu na polovicu šírky tak, aby sa zabránilo prekrývaniu viacvrstvových spojov a odkrytie zvinutých materiálov.

5) pri vkladaní veľkých kotúčov neodstraňujte priehľadnú izolačnú fóliu na zadnej strane cievky tak, aby ste nepoškodili spojovaciu vrstvu alebo nesprávnu priľnavosť.Ak HDPE membrána, ktorú potrebuje spojí zvitok, je kontaminovaná, môžete ju čistiť so špeciálnym primárnym liečebným prostriedkom.

6) zabráňte nepriaznivým poveternostným podmienkam, ako je dážď, sneh, vietor atď.

7) po skončení výstavby a po jej prijatí by sa mala včas uchovávať a mali by sa prijať účinné opatrenia dočasnej ochrany, ak sa osobitné okolnosti nemôžu skryť včas.

 

5. Normy kvality :

 

1) použité materiály a hlavné nosné materiály musia spĺňať požiadavky a špecifikácie konštrukcie.

2) vrstva odolná voči vode a jej deformačné spoje a vstavané rúrkové armatúry musia spĺňať konštrukčné požiadavky a špecifikácie.

3) vo vodotesnej vrstve nevznikne žiadny únik.

4) základňa je pevná a plochá, povrch je hladký a čistý a nie je čas na bubnovanie, uvoľnenie, piesok a odlupovanie.

5) metóda pokladania a kĺbový spoj sú v súlade s konštrukčnými požiadavkami, špecifikáciami a vodotesnými konštrukčnými výkresmi.

6) valec je v správnom smere a šírka šírky zárezu je povolená plus alebo mínus 10 mm.


Súvisiace novinky
Náš produkt
Vodotesnej membrány
Hydroizolácie zariadenia
Hydroizolácie živice
Informačné centrum
Naša história
Náš certifikát
Naše služby
Kontaktné informácie

Č.32 Siyuan Road High Tech Industrial Development Zone, Shandong Qingdao

Tel: +86-532-66723995

waterproof2017@126.com

Copyright © Qingdao Shendun Waterproof Technology Co Ltd Všetky práva vyhradené.