logo

Novinky

Kontaktuj nás

zdieľať

Metóda plnenia vysokotlakovým nepriepustným valcovaným materiálom s konštrukciou

Nov 13, 2017

Plná viskóza je metóda, ktorá nerozšíri cievku a nevyhrieva valivý materiál. Makromolekulový nepremokavý valcovaný materiál môže prijať konštrukčnú metódu plnej palice, takže aký je krok? Pozrite si úvod nižšie.

 

(1) šírenie počiatočnej cievky :

 

Bude navíjať v počiatočnej polohe, na dlhý, krátky smer oblúkového švu, valcovanú cievku okolo 1000 mm, spustiť výťah, otvoriť streľbu pištole, hlavu striekacej pištole a cievku vzdialenosť 50 ~ 100 mm a na úrovni traja-koreňov v 300 ~ 450 Uhol, zamerajte plameňovú cievku a križovatku na úroveň miestnych koreňov, súčasne spodná horúca tavná adhezívna povrchová vykurovacia cievka a na úrovni trávy, linka lepidla horúcej taveniny sa objaví čiernym leskom, svieti na mierne mikrobublinky, pomaly položte dlaždice do cievok a silnú výfukovú valcovanú cievku s väzbou na základnú dosku.

 

(2) valcovňa: veľkoplošný valček sa môže vykonať po začiatku a konci valca :

 

Konštrukčný personál je umiestnený v prednej časti valcového valca a súčasne zohrieva cievku a základňu podľa vyššie uvedeného spôsobu, pričom ohrieva dve strany a ohrieva šírku ohrevu asi 150 mm. valcovanú cievku a valce sa pomaly valcujú, keď sa valce úplne zahrievajú, a sú vždy pripravené na to, aby boli pripravené na plynulosť valcov a šírku švu. Potom by mala osoba s bavlnenou priadzou uprostred uprostred na obidve strany valcovacích materiálov, vytiahnite bublinu a použite škrabku, aby ste prenikli horenie lepidla na okrajový šev.


Súvisiace novinky
Náš produkt
Vodotesnej membrány
Hydroizolácie zariadenia
Hydroizolácie živice
Informačné centrum
Naša história
Náš certifikát
Naše služby
Kontaktné informácie

Č.32 Siyuan Road High Tech Industrial Development Zone, Shandong Qingdao

Tel: +86-532-66723995

waterproof2017@126.com

Copyright © Qingdao Shendun Waterproof Technology Co Ltd Všetky práva vyhradené.