logo

Novinky

Kontaktuj nás

zdieľať

Najväčšie uplatnenie vodotesných membrán

Nov 03, 2017

Qingdao shendun vodotesná membrána spoločnosťsa nachádza v národnej vysoké a novej priemyselnej štvrti v Qingdao. Čína top 500 podnikov v čínskych stavebných materiálov,je výroba, výskum, predaj a výstavba v jednom špecializovaný výskum-založený hydroizolačné materiály spoločností.

NaStavebníctvo priemysel rast trhu je jedným z hlavným spúšťačom tohto trhu. Rastúce využívanie vodotesných membrán v odpadu aplikácií na spravovanie a voda liečby ďalej jazdy vodotesnej membrány trhu, celosvetovo. Shendun vodotesný spoločnosť bude poskytovať najlepšiu kvalitu výrobku pre vás a tešíme sa na spoluprácu s vami.

Zastrešenie & steny je najväčšie uplatnenie vodotesných membrán, globálne. Rastúce odvetvia koncového používateľa v prahových krajinách ako Čína a India a energetickej účinnosti sú niektoré ovládače hydroizolácie membrány trhu. Hydroizolačné membrány ako napríklad TPO, PVC a HDPE očakávajú vysoký dopyt v príslušnýchaplikácie. PVC bol jedným z hlavných spotrebované vodotesnej membrány v roku 2014. Hlavné výhody PVC patria výborné počasie izolácia, jednoduchá inštalácia, dokonalé tepelné odolnosť voči, a sú veľmi ľahké. 

Vodotesné membrány vyvinie vo veľmi rýchlym spôsobom v budúcnosti.Tieto výrobky majú významný výkon za rozumnú cenu a najlepšiu kvalitu.


Súvisiace novinky
Náš produkt
Vodotesnej membrány
Hydroizolácie zariadenia
Hydroizolácie živice
Informačné centrum
Naša história
Náš certifikát
Naše služby
Kontaktné informácie

Č.32 Siyuan Road High Tech Industrial Development Zone, Shandong Qingdao

Tel: +86-532-66723995

waterproof2017@126.com

Copyright © Qingdao Shendun Waterproof Technology Co Ltd Všetky práva vyhradené.