logo

Novinky

Kontaktuj nás

zdieľať

Čo je HDPE nepremokavá membrána

Oct 26, 2017

Non-asfalt na báze polyméru Samolepiace vodotesnej membrány je nový typ nepremokavého materiálu, široko používané v nepremokavé inžinierske konštrukcie. Membrána je vyrobené z polymérneho materiálu ako základný materiál a potiahnuté vrstvou samolepiace báze asfaltu zelená polyméru. Ochrana životného prostredia polymér samolepiace vrstva starnutia odpor výrazne lepšie, než všeobecné polymérovú vrstvu membrány starnutia výkonu je lepšie.
2 funkcie produktu
1, báze asfaltu polymér samolepiace vodotesná membrána oboch polymér hydroizolácie membrány a samolepiace cievka výhody, výrazne zlepšuje proti prepichnutiu, self-healing, vysoká odolnosť, nízka teplota výkon, chemická stabilita viac stabilné;
2, polymérovej báze asfaltu samolepiace hydroizolačná membrána samolepiace stavebné technológie, stavebné je výhodnejšie;
3, samolepiace vrstvy pomocou spoločnosť vyvinula ekologicky polymér samolepiace, anti-aging výkon výrazne lepšie zabezpečiť trvalé samolepiace účinok;
4, polymérovej báze asfaltu samolepiaci izolačný dosiahnuť možnosť polymérovou membránou sa odvádzanie vody;
5, ochrany životného prostredia; polymér substrát asamolepiace materiály, sú použité neškodné, non-jedovaté bez znečistenia životného prostredia vzorec.
Preprava a skladovanie
1) skladovania a dopravy, rôzne typy, špecifikácie výrobku by sa mali navrstvením samostatne, sa nesmie miešať. Vyhnite sa slnko a dážď, dávať pozor na vetranie. Skladovacia teplota by nemala byť vyššia ako 45 ℃, rovnej stohovanie výška nie viac ako 5 vrstiev, dal jednu vrstvu stohovanie, zakázané kyselinou, alkalických, olejom a organické rozpúšťadlá a iné kontakt.
(2) aby sa zabránilo tilt alebo priečne tlaku, prípadne vyrazené list.
3) za bežných skladovacích a prepravných podmienok, obdobia skladovania je 1 rok od dátumu výroby.
Štvrtý, príprava výstavby
4.1 technickej prípravy
Príprava vodotesné stavebné program, podrobné technické zázemie. Všetkých stavebných pracovníkov posúdiť, certifikáty. Organizácia všetkých stavebných pracovníkov na vykonávanie príslušných prevádzkových postupov, noriem a požiadaviek proces učiť, takže ktorá "vziať nápovedu."
4.2 materiálnej prípravy
Nepremokavého materiálu pred vstupom do odberu vzoriek na kontrolu, organizácia materiálov prístup a kontrola, inšpekcia kvalifikovaných materiálov pred použitím.
(1) kde na zadanie staveniska vodotesnej membrány by malo byť sprevádzané factory záručným listom a uvádzať dátum výroby, číslo výrobnej šarže, veľkosť, meno.
(2) v súlade s príslušnými normami a regulačné požiadavky na odber vzoriek a testovanie kvalifikáciu po kvázi použitie.


Súvisiace novinky
Náš produkt
Vodotesnej membrány
Hydroizolácie zariadenia
Hydroizolácie živice
Informačné centrum
Naša história
Náš certifikát
Naše služby
Kontaktné informácie

Č.32 Siyuan Road High Tech Industrial Development Zone, Shandong Qingdao

Tel: +86-532-66723995

waterproof2017@126.com

Copyright © Qingdao Shendun Waterproof Technology Co Ltd Všetky práva vyhradené.